FUVIGLM09

UDOSTĘPNIAJCIE - PROSZĘ - i - DZIĘKUJĘ

PDFDrukujEmail

Z sercem pełnym obaw - ale - i nadziei zwróciłam się do Państwa z prośbą o pomoc i zbiórkę pieniędzy na zakupu TABLETU ze specjalistycznym oprogramowaniem do komunikacji TOBII COMUMNICATOR dla Piotrusia Klimkiewicza. Daliście nam szansę.

W najbliższych dniach, dzięki Państwa szczodrości zrealizujemy zakup tego urządzenia dla Piotrusia. Oczywiście dzisiaj, z tego miejsca - w imieniu Piotrusia i Jego Najbliższych dziękuję za szczodrość i wrażliwość Waszych serc. Razem z Piotrusiem, jesteśmy tacy szczęśliwi. 12 maja br przeżyliśmy najpiękniejsze chwile. Piotruś przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej. Jego Mama, kilka dni temu, po rozległym udarze mózgu, w stanie krytycznym, nie rokowała szans na przeżycie.


Dzień po dniu, dotykiem miłości swojego dziecka, odzyskiwała kolejne funkcje życia. Pierwszą reakcją, na kontakt z rzeczywistością, były wzajemne łzy - Mamy i Piotrusia. Tego dnia, tamtej chwili, nigdy nie zapomnę ..... W Komunijną niedzielę, po raz pierwszy samodzielnie usiadła na szpitalnym łóżku. Nie boję się powiedzieć - wydarzył się CUD. Raz jeszcze, za każdą pomoc - dziękuję człowiekowi wielkiego serca - dr n.med. Dariuszowi Sobierajowi - Panie Doktorze, w chwilach grozy, był Pan z nami. Dziękujemy.Dzisiaj, kiedy patrzę na Piotrusia - i w oczach Jego szkolnej przyjaciółki Natalki Biernackiej - widzę smutek - mam odwagę raz jeszcze prosić - pomóżcie tym dwojgu komunikować się ze sobą - brzmieniem słów - Proszę dla Nich, bo znam wartość tych słów - bo kocham <3 Pomóżcie - w zakupie TABLETU ze specjalistycznym oprogramowaniem do komunikacji TOBII COMUMNICATOR - dla Natalki Biernackiej.

Nr konta bankowego: 62 8642 1171 2017 7101 6085 0001 Stowarzyszenie "Czyń Dobro, Mimo Wszystko" z tyt. wpłaty: dla Natalki Biernackiej.

info: Kamila Bogacka + 48 512 160 272
www.czyndobro.org.pl
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Fot. Janusz Rechziegel