FUVIGLM09

Rozlicz się ze swoim sercem - podaruj nam 1% podatku od swego dochodu

PDFDrukujEmail


Podaj nam dłoń, chodź z nami, pomóż nam pomagać. Wielką zwyczajnością jest - doskonałość. Chore dzieci, umierający i pozostający w najtrudniejszych sytuacjach socjalno - bytowych - zmagają się z trudami dzisiejszej rzeczywistości.

Jesteśmy z Nimi - z Ich ubóstwem i bezsilnością. Nasze cele - to wielkie spektrum istoty człowieczeństwa. Pragnąc bezgranicznie służyć potrzebującym - prosimy o Waszą pomoc. Proszę - UDOSTĘPNIJ.

 

Spotkanie przed zimowymi wakacjami

PDFDrukujEmail

Przed zimowymi wakacjami, porozmawialiśmy o tym, jak troskliwie pielęgnować - wszystko to, co bardzo cieszy nas w życiu, co jest radością spełnienia - co jest szczęściem. Jak wielką wartością jest każda dobra myśl, bo od niej - na samym początku założenia - zależy nasza pomyślność, nasze powodzenie. Ciekawa dyskusja wyniosła na zewnątrz świadomość zachodzących w nas procesach emocjonalnych. To one podnoszą nasze zadowolenie z życia.

Więcej...

   

Pomoc dla Jasia

PDFDrukujEmail

 

Nie każdy potrafi dostrzec to, co naprawdę jest ważne w życiu. Potrzebujemy kogoś, kto nas zrozumie komu będziemy mogli zaufać. Pani Kamilo dziękujemy za uśmiech, za dobroć i miłość. Za słowa, które dodają skrzydeł i umacniają, za otwarte serce. Dziękujemy bardzo że zagościła Pani w naszych sercach. Z całego serca dziękuję za wielką pomoc dla Jasia Pani Kamila Bogacka i Stowarzyszeniu Czyń Dobro Mimo Wszystko, które pomoże nam w remoncie ogrzewania jesteśmy bardzo wdzięczni za tą pomoc Cieszę się że zagościła Pani w naszych sercach, to Bóg połączył nasze drogi. Razem możemy wszystko. Bóg się mamo nie pomylił.


   

Odwiedziłam dzisiaj Kamilkę

PDFDrukujEmail

Nauka dowiodła już bardzo, bardzo dawno temu - że wszystkie konsekwencje choroby - łatwiej dźwignąć - pod czułą i troskliwą opieką - z miłością - Kamilka takowej wymaga.
Cudowna, oddana bez reszty Mama Kamilki, z wielkim oddaniem radzić sobie musi, napotykając na rozliczne trudy dnia codziennego. Tata Kamilki, jest po rozległym zawale serca. Od kilku dni dopiero w domu. Bogu dziękujemy, że żyje. Czeka Go jeszcze hospitalizacja. Będę o tym pisać.

   

KSIĄDZ PRAŁAT TADEUSZ SZETELA NIE ŻYJE

PDFDrukujEmail

18 stycznia 2019 r. 20h41 odszedł do Domu Ojca, wielkiego formatu Kapłan, wychowawca wielu, wielu pokoleń - mój ukochany Katecheta - Pierwszy Proboszcz Parafii pw. św. Wojciecha i MBC w Krośnie.  Kiedy patrzyłam na Jego twarz - już znieruchomiałą - pomyślałam sobie, że tak - do Domu Ojca - odchodzą tylko Święci - pomyślałam - że tak, jak żył - tak - odszedł - cicho -

Twarz była piękna, taka jasna. Jego skóra była gładka. Jakby nagle stała się młodsza. Jakby już był w objęciach Matki Bożej. Jakby już witał się z Jej Synem. To wielka łaska, że mogłam być w tej chwili blisko. Że mogłam przy Nim być w tej chwili.

   

Strona 1 z 68